Káva, nápojové směsi a kelímky  

Káva, nápojové směsi a kelímky  

Ani jeden váš automat nebude prázdný. Zařídíme pravidelné dodávky zrnkové nebo instantní kávy a nápojových směsí vyráběných podle našich receptur. Vše bez umělých barviv, slazené pouze cukrem

Mimo to vás budeme zásobovat kvalitními kelímky, víčky a míchátky, aby zákazníci ve vašich kávových koutcích měli vždy prvotřídní standard. Minimální dodávka náplní a obalových materiálů je jeden karton

Kávy a nápojové směsi do automatů 

Kávy a nápojové směsi do automatů 

Jedině z kvalitních surovin lze připravovat lahodnou kávu. Přesně tím se v Provendii řídíme. Proto nakupujeme suroviny nejvyšší kvality (především z Německa) a podle našich receptur z nich necháváme vyrábět nápojové směsi. 

Nabídka pro nápojové automaty 

 • Káva – velký výběr instantní i zrnkové kávy.  
 • Kakaové nápoje – s různým obsahem kakaa. 
 • Cappuccina – bez příchutě i ochucená (irish cream, lískový oříšek, slaný karamel a další). 
 • Instantní čajové nápoje – černé a červené čaje s příchutěmi. 
 • Další nápoje – bílá čokoláda, mléčná báze s různými příchutěmi (pistácie, toffee a další).


 • Cukr – balený ve fólii přímo pro automaty. 
 • Granulované mléko a mléčné náhrady – pro nápoje s mlékem, 100% sušená mléka a creamery.

Směsi na přípravu nápojů v automatech jsou slazené výhradně cukrem a neobsahují žádná umělá barviva ani náhradní sladidla. Chuť ladíme tak, aby odpovídala preferencím zákazníků na daném trhu. Intenzitu či sladkost některých nápojů lze upravovat i v automatech.

Směsi balíme do kvalitních třívrstvých fólií s hliníkem, které udrží kvalitu i vůni. Obaly barevně odlišujeme, abychom usnadnili vendingovým operátorům práci při doplňování. Na přání směsi dodáme v obalu vaší značky.

Kelímky, víčka a míchátka k automatům a do kaváren 

Kelímky, víčka a míchátka k automatům a do kaváren 

Víte, že kvalita kelímku a komfort při držení v ruce jsou jedním z nejdůležitějších faktorů, které kávu s sebou prodávají? 

Proto doporučujeme kelímky, které prošly naším pečlivým testem:  

 • plastové a papírové kelímky Huhtamaki ve velikostech 150, 180 a 300 ml
 • plastové a papírové kelímky DOPLA PAP a. s. ve velikostech 150, 180 a 300 ml


Kelímky dodáváme buď v originálním potisku, nebo s potiskem vaší privátní značky. Stačí pouze krátká konzultace, podle které připravíme grafický návrh. Potom zajistíme výrobu i pravidelné dodávky. 

Mezi nezbytné doplňky k prodeji coffe to go patří také víčka. Dokonale uzavřou kelímek proti vylití, mají praktický otvor pro pohodlné pití a pomáhají udržet kávu déle teplou. Víčka sladíme k velikosti kelímků

Pro zlepšení zákaznického komfortu a dodržování hygieny doporučujeme na automaty instalovat také držáky na víčka. Zásobník chrání plastové krytky před nečistotami, poškozením a osaháváním cizích lidí. Lidé si víčka z držáku jednoduše vytahují přes spodní manžetu. Doplnění zásobníku se provádí horním otvorem.  

Poslední nezbytností jsou míchátka. Promícháním se totiž v kávě optimálně rozloží chuť a rozpustí cukr. Standardně mají automaty zásobníky na dřevěná míchátka dlouhá 105 mm. 

Prodej vendingových doplňkůa kávy do zahraničí

Prodej vendingových doplňků
a kávy do zahraničí

Hledáte dodavatele surovin a vendingových doplňků do zahraničí? Právě jste ho našli. Prémiovou kávou a kávovými a nápojovými směsmi pravidelně zásobujeme vendingové operátory po celé Evropě: 

 • Velikost balení záleží na vašich potřebách. 
 • Zásoby dodáme do několika málo týdnů.
 • Obaly necháme potisknout privátní značkou (platí pro minimální odběr 720 kg kávy, 3 palety, u kelímků v řádu statisíců). 
Vaše poptávka už dorazila do naší schránky. Brzy se vám ozveme.