Jsme Provendia

Jsme Provendia

Káva je jednou z nejprodávanějších komodit na světě. Lidé si bez ní nedovedou představit pracovní den, dovolenou ani víkend. Přesto ji ale málokdo umí dokonale připravit. V Provendii víme, v čem spočívá tajemství výborné kávy, která si podmaní chuťové pohárky lidí. Není to jen o kvalitě zrn, ale taky o technologiích, postupu přípravy a o kvalitě vody.

Naše více než 20leté know-how z oblasti vendingu a přípravy kávových nápojů předáváme vám. Našim obchodním partnerům a vendingovým operátorům. Jsme obchodně-výrobní společnosti a s úsměvem na našich tvářích i v našem logu vám pod značkou Provendia od roku 2015 nabízíme vše PRO VENDIng. Od automatů a kávovarů přes nápojové směsi a kávy až po integraci zařízení a jejich servis. 

Sídlíme v Lelekovicích, což je asi 6 km od Brna, ale nápojové a výdejní automaty, kávovary a kávu dodáváme vendingovým operátorům po celé České republice. Máme externí logická a skladovací centra v brněnských Modřicích, v Olomouci, v Lelekovicích a v Praze. Kapacita je dohromady zhruba 5,5 tisíce palet. Náplně a doplňky k automatům dodáváme i do zahraniční

Pro výrobu vlastních produktů (káv a nápojových směsí do automatů) využíváme externí výrobní kapacity v České republice a v Německu: 5 výrobních závodů, 8 míchacích linek a 12 balicích linek. Máme vlastní receptury, na které si sami nakupujeme suroviny. Naše nároky na kvalitu vysoké, proto suroviny odebíráme především z Německa a pečlivě provádíme jejich vstupní analýzy. Nepoužíváme žádná umělá barviva ani náhradní sladidla, sladíme pouze cukrem. Příchutě ladíme podle chuťových preferencí zákazníků na cílovém trhu. Kávy a nápojové směsi do automatů mají vynikající mechanickou kvalitu.  

Proč s námi spolupracovat?

Pomáháme našim vendingovým partnerům dosahovat větších zisků z prodeje občerstvení v kávových koutcích:  

  • Rozumíme chuti lidí na cílovém trhu. 
  • Umíme správně nakombinovat skladbu nabídky v automatech.
  • Nabízíme profesionální zapojení automatů a kávovarů včetně napojení na filtraci vody a platební systémy
  • Školíme obsluhu a poskytujeme odborné poradenství
  • Umíme automaty integrovat do IT systému.  
  • Zajišťujeme záruční a pozáruční servis.