Automaty na občerstvení, zásilky a zboží

Automaty na občerstvení, zásilky a zboží

Výdejní automaty slouží k bezobslužnému prodeji jakéhokoli sortimentu od svačinových pochutin, sladkostí, baget a balených nápojů přes chlazené obědy až po křehké zboží a zásilky. Výdejní automaty na občerstvení fungují výborně v kombinaci s automaty na kávu. Teplotu v automatech lze podle typu zboží nastavit od 3 do 25 °C.

Zboží je ze zásobníku vytlačované buď spirálově (tyto automaty jsou levnější) nebo systémem pusher. Dolů do výdejního prostoru buď spadne, nebo je svezeno výtahem. S výběrem automatu vám rádi poradíme. Stejně tak zařídíme automaty v designu vaší značky, aby vás zákazníci poznávali už na dálku. 

Z výdejních automatů lze sestavit celý obchod. Bezobslužné shopy otevřené 24 hodin 7 dní v týdnu jsou budoucností nakupování. Potenciál mají nejen v místech, kde zaměstnávání obsluhy rentabilní. Obchod, ve kterém si lidé nakoupí z automatů, může být otevřený nonstop. Vyžaduje minimum lidské interakce, stačí jednou denně doplnit zboží. Sestavíme vám ideální kombinaci výdejních automatů, které plně nahradí běžnou samoobsluhu.