Kvalitní kávy do automatů a kávovarů

Kvalitní kávy do automatů a kávovarů

Jenom perfektní káva uspokojuje zákaznická očekávání a předurčuje kavárnu či občerstvovací koutek k úspěchu. Důležité je, aby byla připravována rychle, a přitom kvalitně. Toho dosáhnete výběhem kvalitních technologií a kávových náplní, které zohledňují mechanické možnosti těchto technologií. V naší nabídce najdete kávy od italské značky Neronobile

Automaty a kávovary na zrnkovou kávu najdou uplatnění v místech, kde jsou lidé ochotní platit za šálek či coffee to go vyšší cenu. Příprava instantní kávy je cenově výhodnější a hlavně rychlejší, proto se automaty na instantní kávu vyplatí provozovat v místech s velkým (nárazovým) odbytem. 

Zrnková káva

Zrnková káva

Chcete mít nejlepší kávu na vendingovém trhu? Vybírejte zrna, jejichž zpracování zohledňuje mechanické možnosti automatů a kávovarů (tlak a teplotu vody, jemnost mletí,  délku extrakce a další). Mezi takové patří zrnková káva od italské značky Neronobile. Zrna jsou pražená vzduchem, díky tomu vznikne velmi kvalitní káva, která zachovává všechny chutě a aromata. Takže z ní připravíte opravdu luxusní espresso i další kávové nápoje. 

Vybírat můžete z několika druhů od tradiční Robusty a Arabicy až po druhy jako Brasila, Colombia, Guatemala či Honduras a kávy bez kofeinu.

Některé kávovary a automaty mají zabudované mlýnky, které zrna rozemelou těsně před přípravou. K profesionální přípravě kávy doporučujeme profesionální mlýnky kávových zrn od značek Firenzato a Carimalli.

Nemletá kávová zrna dodáváme v obalech, které uchovávají jejich chuť a aroma i při delším skladování. Při odběru minimálního množství můžeme zařídit kávové balíčky dodat v obalech s vaší značkou. Obvykle je káva balená po jednom kilogramu. Na požádání zajistíme i jiná balení. 

Mletá káva

Mletá káva

Mletá zrnková káva je alternativou na přípravu espressa v kávovarech a automatech, které nemají mlýnek. Chuť ovlivňuje hrubost mletí. Je náchylnější na oxidaci a ztrátu aroma, proto je potřeba uchovávat ji v dobře těsnicích obalech. Není ideální pro dlouhodobé skladování. Lze ji využít taky na přípravu turecké kávy a kávy ve French press a překapávači.

Kávové kapsle

Kávové kapsle

Nabízíme kapsle Neronobile do kapslových kávovarů. Stačí vložit tabletu a kávovar z ní připraví nápoj. V kapslích jsou různé druhy mletých káv a příchutí. Tento typ kávovarů je ideální do hotelových restaurací a dalších míst, kde si hosté kávu připravují sami. Výhodou kapslí je pečlivé balení, díky němu mají dlouhou životnost.

Mezi oblíbené druhy kapslí patří kávy Arabica, Intenso, Nicaragua, Colombia či Gutemala a další nápoje – ochucená cappuccina, čokoládové nápoje nebo čajová espressa.

Vaše poptávka už dorazila do naší schránky. Brzy se vám ozveme.