Kávové koutky na míru

Kávové koutky na míru

Známe tajemství přípravy dokonalé kávy a předáme je i vám. Uděláme z vás spolehlivé vendingové operátory. Nabídka ve vašich automatech a kávových koutcích bude vždy o doušek lepší než u konkurence.

Zařídíme prodejní i nápojové automaty, vybavíme občerstvovací koutky a pravidelně vás budeme zásobovat kávou, nápojovými směsmi i doplňkovým sortimentem. Při dlouhodobém odběru za partnerskou cenu. Na přání dodáme kávu i automaty v barvách a s logem vaší značky.

Navíc nemusíte hledat dodavatele platebních systémů či vodních filtrů. Zajišťujeme kompletní zapojení, integraci a servis. Budeme vaším spolehlivým partnerem a pomůžeme vám růst. Ať už máte síť čerpacích stanic, pekáren, hotelů, nebo provozujete automaty ve firmách, nemocnicích, školách či nákupních centrech.

Dodáme a zapojíme nové automaty a kávovary

Dodáme a zapojíme nové automaty a kávovary

Ke kávovým a výdejním automatům zařídíme: 

  • Zabudování platebních systémů včetně mincovníků a terminálů pro platby kartou. 
  • Napojení na filtraci vody (u kávových automatů). 
  • U vybraných automatů poskytneme přístup pro sběr dat a online sledování tržeb, chyb nebo docházejícího zboží.
  • Pravidelně vám budeme dodávat ingredience na přípravu kávy a dalších nápojů, kelímky, víčka, míchátka, cukry a další doplňkový sortiment.


Ke kávovarům zařídíme: 

  • napojení na filtraci vody
  • vybavení pro kávové koutky
  • pravidelně vám budeme dodávat kávu, kelímky, víčka, míchátka, cukry a další doplňkový sortiment.


Kávovary a automaty dovezeme na vaše prodejní místa, profesionálně je zapojíme a nastavíme. Potřebujeme pouze zásuvku a přípojku pitné vody. Máte-li síť automatů či kaváren, nastavíme dávkování a kvalitu nápojů jednotně podle schváleného standardu. Zároveň zaškolíme obsluhu.

Problémy, které se vyskytnou během provozu, vám obratem pomůže vyřešit naše technická podpora


Vybudujeme kávové koutky

Vybudujeme kávové koutky

Místo, na kterém si mohou lidé kávu vychutnat, ovlivňuje intenzitu jejich prožitků. Vybudujeme kávové koutky, které se zákazníkům uloží do chuťových pohárků a do kterých se budou rádi vracet. Zařídíme designový návrh na míru vašemu prostoru a připravíme 3D vizualizaci. Poté vše vybavíme. 

Rádi poradíme také se skladbou nápojové nabídky. Nezáleží, jestli potřebujete jeden kávový koutek nebo jimi chcete zařídit celou síť provozoven

Kávové koutky dobře fungují na čerpacích stanicích, ve společných prostorách nemocnic, škol a firem nebo jako podpora jiného prodeje, například občerstvení (zvlášť třeba čerstvého pečiva). 


Zařídíme okamžitý servis a opravu

Zařídíme okamžitý servis a opravu

Garantujeme záruční i pozáruční servis kávovarů a automatů značek Bianchi Vending, Fas a Carimali. Každé zařízení má roční záruku a většinu náhradních dílů držíme skladem. Pokud jsou potřeba větší opravy kávovaru, půjčíme vám náhradní ve stejném standardu.

Mimo řešení akutních závad a problémů nabízíme pravidelné servisní balíčky. Při běžné údržbě čistíme zásobníky, trysky i hadičky, kontrolujeme bezpečnost, funkčnost čerpadel, ventilů a senzorů a zjišťujeme případné náběhy na větší poruchy. Pravidelný servis výrazně prodlouží životnost automatů a kávovarů. Chuť připravovaných nápojů navíc neztratí svůj prvotřídní standard. 

Podpoříme vaši značku

Podpoříme vaši značku

Necháme vyniknout vaši značku. Automaty, balení kávy, kelímky i celé kávové koutky necháme vyrobit s logem a v barvách vaší značky. 

Podmínkou je minimální množství odběru (720 kg kávy, 3 palety, u kelímků v řádu statisíců). Postaráme se o grafický návrh, který si před výrobou odsouhlasíme. Balíčky kávy a nápojových směsí v obalu s vaší značkou dodáme do několika málo týdnů


Vaše poptávka už dorazila do naší schránky. Brzy se vám ozveme.