Automatické kávovary na zrnkovou kávu

Automatické kávovary na zrnkovou kávu

Jednoduchá a rychlá příprava kávy, přitom zůstává její plná chuť a vůně. S automatickými kávovary můžete zákazníkům nabízet espresso i další oblíbené nápoje – cappuccina a kávy se studenou mléčnou pěnou. Kávovar udrží vysokou kvalitu služeb i v provozech s neproškoleným nebo často se měnícím personálem. Káva bude chutnat stejně v celé síti provozoven

Kávovary mají nastavené přesné dávkování kávy a vody, automaticky regulují teplotu a tlak. Údržba probíhá taky automaticky pomocí integrovaných funkcí pro čištění a odvápnění.

  • Ideální do rychloobrátkových provozů.
  • Nevyžadují proškolenou obsluhu. 
  • Snadná údržba.

Automatický kávovar Carimali CA250

Plně automatický kompaktní espresso kávovar s profesionální presovací jednotkou. Ideální do kanceláří a malých provozů s odběrem okolo 25 až 50 káv denně. Je skladný. Má jednoduché nastavení mléčné pěny a je dostupný i ve verzi pro čerstvé mléko. Z dvojité trysky lze připravovat až dvě kávy současně. Volbu nápoje provede obsluha nebo sám zákazník jednoduše pomocí šesti tlačítek, informace ukazuje dvouřádkový displej. Kávovar má integrovaný mlýnek a zásobník na 250 g kávových zrn. Nastavení hrubosti mletí je jednoduché a intuitivní pomocí kolečka. 

Automatický kávovar Carimali BlueDot 26

Plně automatický kompaktní espresso kávovar s profesionální presovací jednotkou. Ideální do kanceláří, na hotelové snídaně nebo do malých občerstvovacích provozů s průměrným odbytem okolo 75 až 100 káv denně. Je dostupný i ve verzi pro čerstvé mléko. Šířka kávovaru je pouhých 26 cm. Lze jej napojit na vodovodní síť i na nádobku. Výhodou je velký zásobník na sedlinu (až z 50 dávek). Volbu nápoje provede obsluha nebo sám zákazník jednoduše pomocí dotykového displeje. Kávovar má integrovaný mlýnek a zásobník až na 2 × 0,6/1,2 kg kávových zrn. Lze jej připojit k odpadu.

Automatický kávovar Carimali SilverTwin

Plně automatický profesionální espresso kávovar s presovací jednotkou. Ideální do kanceláří, na hotelové snídaně, čerpací stanice a do menších občerstvovacích provozů s průměrným odbytem okolo 150 šálků denně. Má novou vylepšenou technologii na tvorbu mléčné pěny. Lze jej napojit na vodovodní síť i na nádobku. Zásobník na sedlinu pojme až 70 dávek. Čištění je snadné pomocí automatického programu. Volbu nápoje provede obsluha nebo sám zákazník jednoduše pomocí velkého 10palcového dotykového displeje. Kávovar má dva integrované mlýnky a zásobník až na 2 × 0,6 kg kávových zrn. Volitelně lze ke kávovaru přidat taky dva zásobníky na instantní směs. Lze jej připojit k odpadu. Varianta kávovaru SilverTwin Plus má dvojitou trysku pro přípravu dvojité kávy (32 g) nebo dvou šálků zároveň (2 × 16 g).

Automatický kávovar Carimali SilverAce

Plně automatický profesionální espresso kávovar s kovovou presovací jednotkou. Ideální do kanceláří, na hotelové snídaně, čerpací stanice a do jiných občerstvovacích provozů s průměrným odbytem okolo 200 šálků denně. Ke kávovaru lze napojit platební systém. Kávovar má novou vylepšenou technologii CariMilk na tvorbu kvalitní mléčné pěny. Je třeba jej napojit na vodovodní síť (ideálně i s filtrací vody). Zásobník na sedlinu má kapacitu až 60 dávek. Čištění je snadné pomocí automatického programu. Volbu nápoje provede obsluha nebo sám zákazník jednoduše pomocí velkého 10palcového dotykového displeje. Kávovar má integrovaný mlýnek a zásobník až na 2 × 0,6 kg kávových zrn. Volitelně lze přidat také zásobníky na instantní směsi. Kávovar je možné připojit k odpadu.

Automatický kávovar Bianchi Gaia

Gaia je nápojový poloautomat ideální do jídelen, kanceláří a dalších míst, kde si zákazníci připravují nápoje sami nebo se o ně stará obsluha bez baristických zkušeností. Kromě kávy umí připravovat čokoládu nebo čaj. Může mít až 3 zásobníky. Zvládne odběr až 150 káv denně. Kávovar má modely – Gaia Espresso na zrnkovou kávu a Gaia Instant na instantní kávu. Ovládá se pomocí 8 tlačítek na podsvíceném předním panelu nebo 7palcovým dotykovým displejem s 8 podsvícenými tlačítky. Na displeji lze přehrávat i videa, která zkrátí zákazníkovi čas čekání na nápoj. Předvolbu a volbu tlačítek lze změnit. 

Lze ho napojit na vodovodní řád nebo využít 3l zásobník na vodu. Ke kávovaru je možné nainstalovat platební systém vč. karetního terminálu. 

Automatický kávovar Bianchi Talia

Poloautomatický kávovar ideální na hotelové snídaně či do kanceláří. Ovládá se buď klávesnicí s 12 podsvícenými tlačítky nebo 7palcovým displejem s možnostmi nastavenými na vlastní předvolbu. Výdejní prostor je osvětlený, má naklápěcí držák na šálky a 170 mm vysoký výdejní prostor na šálky. Talia umí připravovat kávové nápoje s čerstvým mlékem (má 4 litrový chlazený zásobník na mléko). Konec výdeje zákazníkovi oznámí zvukový signál. Kávovar má velký zásobník na odpad (2 litry vody a 40 sedlin z kapslí). Lze k němu nainstalovat platební systémy

Vaše poptávka už dorazila do naší schránky. Brzy se vám ozveme.