Profesionální pákové kávovary Carimali

Profesionální pákové kávovary Carimali

Pákové kávovary slouží pro tradiční způsob přípravy espressa, při kterém se z kávových zrn extrahuje maximum chuti a vůně. Profesionálové na nich připravují nejkvalitnější espresso. Obsluha může kontrolovat celý proces přípravy: hrubost mletí zrn, množství a tlak vody a dobu extrakce. 

Příprava kávy v pákových zařízeních je časově náročnější než v automatických kávovarech. Spousta zákazníků v kavárnách, restauracích a hotelech si však na kvalitu potrpí. Tzv. pákovky mají také parní trysku na napěňování mléka do latte a cappuccina. Na přání je lze vybavit poloautomatickými napěňovači mléka, které obsluze usnadňují práci. 

  • Čistá silná chuť espressa. 
  • Plná kontrola nad extrakcí. 
  • Klasický vzhled

Pákový kávovar Carimali Cento

Oblíbený model pákového kávovaru od italské značky. Má rotační čerpadlo s nastavitelným tlakem a digitálním nastavením teploty. Ovládá se jednoduše pomocí 5 tlačítek pro různé varianty nápoje. Na jedné hlavni zvládne kávovar připravit až 60 káv za hodinu. Může mít až tři hlavy, maximálně tedy připraví 180 espress za hodinu. Má jednu nebo dvě parní trysky a dva zásobníky na horkou vodu různé teploty. 

Při koupi je nutné vybrat počet hlavic, barvu (bílou nebo černou) a variantu kávovaru buď na šálky nebo na skleničky.  

Pákový kávovar Carimali Buble

Profesionální pákový kávovar do restaurací a kaváren s digitálním nastavením teploty. Variantu kávového nápoje vybíráte jednoduše pomocí 5 alfanumerických tlačítek. Zásobníky na ohřev vody je možné přednastavit do dvou požadovaných teplot. Kávovar může mít až tři hlavice. Každá hlavice připraví až 60 káv za hodinu, dohromady tedy můžete vydat až 180 nápojů. Kávovary se dvěma a třemi hlavicemi mají ohřívač hrníčků

Při koupi je nutné vybrat počet hlavic, barvu (bílou nebo černou) a variantu kávovaru buď na šálky nebo na skleničky.

Pákový kávovar Diva

Diva je nejlepší kávovar od italského výrobce Carimali. Hodí se do prestižních kaváren a luxusních restaurací. Design je do detailu promyšlený – černou nebo šedou barvu doplňují nerezové prvky, ovládá se dotykovou obrazovkou. Kávovar má dvě parní trysky a dvě nebo tři hlavy, na každé z nich lze nastavit teplotu. Jedna hlava připraví až 60 káv za hodinu, dohromady tedy za hodinu vydáte až 180 káv. Diva je dostupný ve variantě na šálky i na skleničky. Údržba je jednoduchá díky přednastavenému čisticímu cyklu. K automatu lze za příplatek přidat čerpadlo na mléko a systém barista – automatický napěňovač mléka.

Vaše poptávka už dorazila do naší schránky. Brzy se vám ozveme.