Automatický kávovar Carimali CA250

Plně automatický kompaktní espresso kávovar s profesionální presovací jednotkou. Ideální do kanceláří a malých provozů s odběrem okolo 25 až 50 káv denně. Je skladný. Má jednoduché nastavení mléčné pěny a je dostupný i ve verzi pro čerstvé mléko. Z dvojité trysky lze připravovat až dvě kávy současně. Volbu nápoje provede obsluha nebo sám zákazník jednoduše pomocí šesti tlačítek, informace ukazuje dvouřádkový displej. Kávovar má integrovaný mlýnek a zásobník na 250 g kávových zrn. Nastavení hrubosti mletí je jednoduché a intuitivní pomocí kolečka.

Automatický kávovar Carimali BlueDot 26

Plně automatický kompaktní espresso kávovar s profesionální presovací jednotkou. Ideální do kanceláří, na hotelové snídaně nebo do malých občerstvovacích provozů s průměrným odbytem okolo 75 až 100 káv denně. Je dostupný i ve verzi pro čerstvé mléko. Šířka kávovaru je pouhých 26 cm. Lze jej napojit na vodovodní síť i na nádobku. Výhodou je velký zásobník na sedlinu (až z 50 dávek). Volbu nápoje provede obsluha nebo sám zákazník jednoduše pomocí dotykového displeje. Kávovar má integrovaný mlýnek a zásobník až na 2 × 0,6/1,2 kg kávových zrn. Lze jej připojit k odpadu.

Automatický kávovar Carimali SilverTwin

Plně automatický profesionální espresso kávovar s presovací jednotkou. Ideální do kanceláří, na hotelové snídaně, čerpací stanice a do menších občerstvovacích provozů s průměrným odbytem okolo 150 šálků denně. Má novou vylepšenou technologii na tvorbu mléčné pěny. Lze jej napojit na vodovodní síť i na nádobku. Zásobník na sedlinu pojme až 70 dávek. Čištění je snadné pomocí automatického programu. Volbu nápoje provede obsluha nebo sám zákazník jednoduše pomocí velkého 10palcového dotykového displeje. Kávovar má dva integrované mlýnky a zásobník až na 2 × 0,6 kg kávových zrn. Volitelně lze ke kávovaru přidat taky dva zásobníky na instantní směs. Lze jej připojit k odpadu. Varianta kávovaru SilverTwin Plus má dvojitou trysku pro přípravu dvojité kávy (32 g) nebo dvou šálků zároveň (2 × 16 g).

Automatický kávovar Carimali SilverAce

Plně automatický profesionální espresso kávovar s kovovou presovací jednotkou. Ideální do kanceláří, na hotelové snídaně, čerpací stanice a do jiných občerstvovacích provozů s průměrným odbytem okolo 200 šálků denně. Ke kávovaru lze napojit platební systém. Kávovar má novou vylepšenou technologii CariMilk na tvorbu kvalitní mléčné pěny. Je třeba jej napojit na vodovodní síť (ideálně i s filtrací vody). Zásobník na sedlinu má kapacitu až 60 dávek. Čištění je snadné pomocí automatického programu. Volbu nápoje provede obsluha nebo sám zákazník jednoduše pomocí velkého 10palcového dotykového displeje. Kávovar má integrovaný mlýnek a zásobník až na 2 × 0,6 kg kávových zrn. Volitelně lze přidat také zásobníky na instantní směsi. Kávovar je možné připojit k odpadu.

Vaše poptávka už dorazila do naší schránky. Brzy se vám ozveme.